| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa achizitionez un PaySafeCard, si vreau sa stiu mai multe despre el, de ex: cati ani iti trebuie sa iei unu, este ca un card adica pot pune bani pe el, sau direct cer la magazinul... un paysafecard de 100 de lei, folosescc pin-ul pentru..., si mai multe detalii de genu! Dau funda

Răspuns Câştigător
| InVPent a răspuns:

Salut. Varsta nu conteaza. Nu este un card, este ca un bon fiscal cu acel cod de PSC pe care il poti achizitiona din fiecare PayPoint. Poti face si card pe care sa pui bani, mai multe detalii pe site-ul oficial PSC Romania deoarece nu stiu nimic. Daca il cumperi din PayPoint te duci si ii zici " Buna ziua! Un PaySafeCard de 100 de lei ". Cea mai mica suma este de 25 de lei. Sper ca te-am ajutat