| AstadaNume a întrebat:

As vrea sa imi spuneti niste servere de conter strike 1.6 cu zombie mod, dar sa fie dinalea care ma lasa sa pun 2 lasermine gratis.inainte jucam pe zm.pgl-zone.ro dar nu stiu de ce cred ca s-a inchis.Va rog spuneti-mi! Dau funda+ vot pentru cel care imi spune cele mai multe servere FUNCTIONALE dinasetea!

Răspuns Câştigător
| razvanflorin a răspuns:

Stiu si eu unu zmbio.zapto.org tot asa 2 lasere gratuite si va recomand sa nu il bagati pe guardia arriva in seama e admin pe serveru ala si da bann la toti care il supara e enervant rau ala restul is de treaba

1 răspuns:
| DreamHouseit a răspuns:

BioZm.SerVegAme.COm:27015 stiu doar asta dar poti pune 2 mine gratis