| danut93 a întrebat:

happyAs vrea sa imi spuneti si mie cam ce jocuri imi merg pe urmatoarea configuratie:

-Procesor AMD Athlon 2 x2 3.0GHz,socket
-Placa de baza MSI GF615m-P33 socketAM3
-Memorie KINGMAX DDR3 2GB 1333MHz
-Placa video GIGABYTE ATI Radeon HD6570 1024MB
-HDD Samsung 7200rpm 320 GB
-Sistem de operare:Windows 7 Ultimate 32-bit

Va multumesc anticipat! fundita!kiss

Răspuns Câştigător
| PlayTheGame a răspuns:

Altu care se da mare cu PC-u
Iti merg cam ce vrei:
Modern warfare 2, modern warfare 3, black ops, battlefield 3, gta 4, world of war, tdu, nfs... etc 7 ai placa buna sa stii

2 răspunsuri:
| danut93 explică:

@teox96 Nu ma dadeam mah mare cu pc`ul...ce voiai sa zic? vreau sa stiu si eu ce jocuri imi merg?happy
si sa nu zic ce componente am?
Peace!

| Guerta a răspuns:

Ti se pare ca e mare calculator cu 2gb RAM si cu AMD Athlon? Desigur ca iti vor merge multe jocuri de acum incolo pe el, dar un minim i3 si 4 gb ddr3 fac diferenta in multe domenii. Cheers!