| vladutzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Salut, as vrea sa intreb pe cei care stiu multe despre servarele de metin2.
Intrebarea ar fi daca este metinul perefect, adica sa fie perfect pentru mine, iata preferntele mele:
*Sa fie 80-90-100% PVP
*max lv 250
*rate 900-1000-1500
*fara buguri
*fara lag
*iteme din 2010-2011-2012-1013 sau 2014
*descis 24/24, 7/7
*sa fie OX sau alte evenimente cel piutin din 2 in 2 zile
*iteme sa se evolueze din chestii luate de la magazin sau din anumite mape(1-2mape)
*sa fie max PV intre 5000 si 8000(sau 10 nu conteaza doar sa fie peste 5000)
*bonusuri ca apare sabie sa fie 15/20
*sa fie in romana
***Sa mearga Switchbot***

CINE STIE UN METIN CU MAJORITATEA ACESTOR ASPECTE (precizeaza-le) II DAU FUNDA SI VOT SI RECUNOSTINTA MEA PE VIATA!

Răspuns Câştigător
| darhaijd a răspuns:

Metin 2 unite - respecta parametri dati dar sunt multi cu moduri
Metin 2 arena - respecta parametri si sun putini modati
Metin 2 nr respecta parametri, nu sunt modati
Succeshappy