| vaseavasea4141 a întrebat:

Salut as vrea sa-mi iau ps4 dar as vrea sa stiu trebuie sa platesc ceva in plus abonament sau pe luna sa platesc o anumita suma pentru a ma juca multiplayer.Si as vrea sa stiu pot sa ma joc jocuri free de pe market ca nu prea vreau sa cumpar jocuri.

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Abonament nu vrei sa-ti faci, sa cumperi nu vrei, pai cum crezi ca vei putea juca? Jocurile free sunt pentru cei cu abonament, poate mai scapa cate unul si pentru cei fara abonament dar numai pentru asta nu merita sa-ti iei ps4, mai bine iti iei ps3 sau xbox 360 iar pentru astea vei putea descarca jocurile de pe net dar tot nu vei putea juca pe net, numai daca vei plati! Bafta!