| Samuelabel a întrebat:

Salut, as vrea sa-mi pun shaders pe Minecraft. dar cand descarc forge si modu ala nu mi-l da in Java mi-l da in WinRar.ce sa fac?

2 răspunsuri:
| daraualin a răspuns:

Majoritatea modurilor sunt in winrar dar deschide-l si vezi sa nu fie cumva un modpack sau ceva de genul cu mai multe moduri sau chestii in el. Ar putea fii shaders pentru forge si shaders care nu necesita forge sau ar putea fi doar una din ele in winrar-ul descarcat de tine, dupa ce deschizi si vezi una din ele o iei de acolo si o bagi in folderul mods si dupa testeaza, dar daca nu e nimic din ce am spus ci doar folderele modului atunci nu umbla la ele. Nu sunt sigur 100% pentru ca eu nu am descarcat shaders dar cam asa e si la alte moduri, de obicei modurile sunt in winrar fara alte foldere winrar aflate in ele cum iti spuneam ca ar fi shaders pentru forge si shaders care nu necesita forge. sper ca te-am ajutat happy

| Samuelabel explică:

Daraualin dar modu shaders e SeusV10. 1cred