| RobertEnciu a întrebat:

As vrea sa stiu daca acest laptop imi va duce toate jocurile in urmatorii 2-3+ ani, chiar si pe low?

http://www.emag.ro/......D2CWB3BBM/

3 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Daca te joci pe el nu o sa tina mai mult de doi ani.

| AlexDFY a răspuns:

Ti ai vandut un rinichi pentru laptop ul asta? Dar da, o sa ti mearga toate jocurile, dar totusi e un laptop, nu pc, daca vrei sa te bucuri la maxim, si ai deja un monitor atunci cu aceiasi bani (poate chiar mai ieftin) cumpara un pc

| RobertEnciu explică (pentru AlexDFY):

Bani nu conteaza deoarece tatal meu a facut un proiect de 50.000 euro prin fondurile europene si poate sa ia doar intrumente de muzica dar se incadreaza si laptop-ul pentru ca il poti lua la petreceri/nunti ca DJ......si nu vreau PC deoarece vreau sa stau si in pat si sa ma joc!