| Student23123 a întrebat:

Salut as vrea sa stiu daca pe ps4 se poate juca online gratuit sau trebuie sa platesti?

Răspuns Câştigător
| Eus3b1u995 a răspuns:

Pentru a juca multiplayer pe PS4 iti trebuie un cont Play Station Plus, acesta poate fi facut gratis, dar pentru a juca multiplayer trebuie sa platesti o anumita suma, diferita in functie de joc.

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Si, si. Depinde de joc...

| anonimguy3 a răspuns:

Din cate stiu la jocurile care sunt free nu trebuie sa platesti, dar la altele iti trebuie abonament PS Plus care difera. Unele console vin cu trial de 14 sau 30 de zile si dupa trebuie sa cumperi.

| HeRmeSs a răspuns:

Gratuit nazi

| AndraAndrada2000 a răspuns:

Gratuit nazi. Si, si. Din cate stiu la jocurile care suntfree nu trebuie sa platesti, dar la altele iti trebuie abonament PS Plus care difera.