| Alexandru_Spulber_1996 a întrebat:

As vrea sa stiu daca pe un procesor i3 4150 3.5 ghz si o placa video gtx 650 overclockata 1gb 128 bit de la gigabyte si 4 gb ram pot rula filmand : Battlefield 3, gta 4, payday2, team fortress 2. Si nu in ultimul rand minecraft cu shader mod de preferat seus... si daca imi puteti spune si cu ce fps l-as putea rula.
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| KingTheKing a răspuns:

Normal! mai putin cu shader mod la minecraft cred ca o sa se miste putin mai creu acele shaderuri mr.meep rc4! jocurile le ruleaza cu peste 60fps

1 răspuns:
| Alexandru_Spulber_1996 explică:

Dar cu un gtx 750 oc 1 gb 128 bit? merge shaderu' de la minecraft cu 40-50 fps?