| Alpha233 a întrebat:

As vrea sa stiu de unde pot lua CS:GO cu multiplayer fara plata? Chiar vreau enorm de mult sa joc acest joc! Nu vreau raspunsuri de genul : Trebuie sa dai bani pe el... Va rog ajutati-ma! Acordez funda celui care ma ajuta

2 răspunsuri:
| Silvia93 a răspuns:

Acord funda* nu acordezi ca nu acordezi chitara.
Nu il poti lua crack uit mai ales multiplayer pentru ca ei au niste servere ceva si nu ai cum.
Cumpara`l, nu e scump. Prin sms

| Krises a răspuns:

CS:GO se poate lua doar de pe steam din cate stiu, nu ai cum sa il donwladezi fara sa platesti