| Tureatca_Mihaela_1975 a întrebat:

As vrea sa va intreb daca merita sa ma reapuc de samp pe bugged avand in vedere faptul ca am pierdut si pe Orange si pe green si pe blue si pe red multi bani la barbut, m-am lasat de ceva timp si vreau sa intreb daca merita sa mai muncesc la job-uri reapucandu-ma

3 răspunsuri:
| RainbowD a răspuns:

Nu merita. A devenit bataie de joc serverul acela deja, nu mai ii cum era inainte. Numai disperati sunt. Nu merita nici la joburi. Pierzi ore degeaba in fata PC-ului.

| Andrei_GoLeague_1992 a răspuns:

Http://eteralgame.com/forum/

HostName: EteraLGame | Aplicatii lideri ON - /bonus ACTIV
Address: rpg.eteralgame.com:7777
Players: 12 / 50
Ping: 10
Mode: EteraLGame | STABLE
Language: RO/ENG

| CatalinSiAtat a răspuns:

Nu merita si eu am pierdut ceva bani si nu mai ma joc de un an samp. E un joc vechi.