| DariusBmw2012 a întrebat:

Salut, as vrea sa vand un calculator cu Memory: 2.00 GB si 320 spatiu liber in D si 55 in C + un monitor FLATRON W1934S vechime cam 3 ani si cv:
Intrebarea mea este cam cat as lua pe calculator si monitor si unde l-as putea vinde?

3 răspunsuri:
| boomblast a răspuns:

Uita-te si tu aici: http://www.diabloscomputer.ro/ si fa un pret... poti sa le vinzi pe forumuri, sau okazii blabla

| tteo92 a răspuns:

Ai uitat sa zici procesoru', placa video etc, sau tu vinzi un calculator doar cu 2 gb ram si cu un hdd?

Răspuns utilizator avertizat