| ionutz_1767 a întrebat:

As vrea si eu un cod cs un wall ceva sau No recoil dar sa mearga pe steam plizz... dau funda.

3 răspunsuri:
| tiger010 a răspuns:

Salut.

Joaca curat, iesi mai castigat + ca nu primesti virusi de la codurile pentru cs. Majoritatea codurilor au si un mic virus in ele.
Sau te esti unul dintre butii care joaca cu cod? Prin intrebarea pusa de tine nu faci altceva decat sa spui ca "te bate" niste coduri amarate!

PS: Cod pentru cs = experienta pe care o dobandesti in timp indelungat.
PS2: Joaca mult timp si o sa vezi ca nu ai nevoie de niciun cod ca sa devii unul dintre cei mai buni.

bafta

| ionutz_1767 explică:

No recoil nu e un cod ma ajuta sa trag mai bine

| anonim_4444 a răspuns:

Cauta si ti pe google PGL Gui sau ceva de genu, cand jucam cs mi la dat un prieten din pgl si tragi drept cu orice arma, iti ia 3 zile pana te obisnuiesti, dar dupa aia rupiwinking