| ksuper31 a întrebat:

Salut~! Astazi am deschis 4story totul a mers bine pana la inregistrare, unde mia aratat ca 4story are cateva defectiuni si sa revin in cateva minute.Am revenit in cateva minute si la fel.Am asteptat 1 ora si tot nimic angryde ce nu merge? X)

1 răspuns:
| cristy_8962 a răspuns:

Pai depinde de pe ce site l-ai luat daca e un site pirat si tia bagat numai virusi,sau depinde de capacitatea pc-ului tau,placa video,rami, memorie interna, etc.sau poate nu ai un windous compatibil cu cererile lui.thinking