| aLeXz95 a întrebat:

Salut,astazi,dupa ce m-am jucat la calculator,l-am stins,totul ok. Dupa un timp,am dorit sa il aprind iar,insa acesta nu mergea,imi intra fereastra cu "safe mode",ini care imi spuneau ca isi cer scuze pentru defectiunea aparuta,iar windows-ul nu poate porni. Dupa obisnuitele safe mode cu network, comand prompt, imi mai da caseta cu last known config si start win normaly.La comand prompt si cea cu network, pc-ul imi da scris multi0disk0rdisk0partition1/windows/AppPatch/drvmail.sdb ; la celelalte mi se face negru ecranul si mi se blocheaza(nu mai merge nocio functie,decat restart)La timpul care se scurge, cand ajunge la 0, la fel, blocheaza (am bios IBM)Fundoi!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| H1H1OGH0S7 a răspuns:

Este sursa si eu am patit la fel. Trebuie sa iti iei alta daca vrei sa-ti mearga. Nu transmite curent cum trebuie sau s-a ars. Fundita?

| denisuschi a răspuns:

Schimba windows-ul... altceva nu stiu