| alexgaby77 a întrebat:

Salut,azi am facut un server de metin fara hamachi,i-am facut si site,am intrat pe el mi am dat GM totu bine,dar problema este ca altii nu se pot conecta, le da eroare la conectare. Am si portmap dar nu prea stiu sa l folosesc si banuiesc ca e ceva de la server info, este server fara MC. Va rog daca stiti ce pot face Dau funda
ADD Skype kboom. kboom.

Răspuns Câştigător
| NAdrian a răspuns:

Buna Alex,
Am jucat mult timp acest joc, Metin2, poti sa iti spun ca nu duce niciunde.O sa pierzi mult timp pe care tu il puteai acorda devoltarii tale personale,socializarii, familiei.
Acum e cel mai bun moment sa te lasi de acest joc, o sa iti fie greu insa asta e.
STOP METIN2

1 răspuns:
| alexgaby77 explică:

Cu hamachi am gresit.