| ChEsPeR a întrebat:

Salut baieti si fete! Am venit cu o intrebare laughing Cine stie un metin fain PVP/PVM fara moduri cu seturi unde faci itemele pana la ultima evolutie sa cresti usor un fel ca Asinis-World si Metin2Steel. Dau FUNDAAAAA! Astept raspunsurile voastre. Sper sa nu fie metine pe care le-am jucat. Multumesc. Si sa va spun ce metine am jucat sa stiti ce sa scrieti (Asinis,Mage,Hammer, Steel, GTH etc.)

1 răspuns:
| SpreNicaieri a răspuns:

Iti recomand mage, epical si nation contin tot ce ai mentionat tu!