| Denisake11 a întrebat:

Cam ce metin2 pot juca cu urmatoarele componente. Stiu ca sunt slabe...
Processor: AMD Athlon(tm) 64 processor 3800+, MMX, 3Dnow, 2. 4Ghz
Memory: 1024MB Ram
DirectX version: 9.0
DISPLAY
Current display mode: 800x600(16bit)(60hz)

4 răspunsuri:
| gamersamp12 a răspuns:

Metin2.

| Cliar a răspuns:

Lel orice metin, zici ca ar fi cine stie ce joc

| CiobotaruIonut a răspuns:

Http://anylas.mtn2.ro server deschis pe 1.06. 2016 lvl maxim 250 : de inceput lvl 200 arma si armura +yang(date de gm vorbind in pm cu el) mai multe detalii la id messenger : yo_bajet_15@yahoo.com

| Denisake11 explică:

Pai am si win xp sp2 si faza e ca imi da eroarea..."metin2.Create_no_appropriate_device" si nu merge...