| razvanel720 a întrebat:

Salut cam ce pc ar trebui pentru World of Tanks si daca se poate sa imi recomandati voi unu dar sa nu fie un pc cu care sa mearga grafica minima pe la medium cam asa mersi FUNDA!

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Iata unul cu care vei putea juca si pe high si pe care vor mai merge multe jocuri :
http://www.emag.ro/......D1LXWMBBM/

Asta a fost cel mai ieftin care l-am gasit, daca nu ai prea multi bani merge si asta la ce vrei tu DAR cu un 25 mil. iti poti lua unul de 10 ori mai bun decat asta, deci daca vrei spune-mi si-ti las link din nou! Bafta!