| klaudiu273 a întrebat:

Cand aprind calculatorul pana sa imi intre in windows ma intreaba ce vreau sa bootez windows sau altceva ( nu e dvd/stick) si mereu trebuie sa apas enter. Intrebarea este cum fac sa imi intre automat in windows fara sa fiu nevoit sa mai astept 30 de sec fara sa dau enter? Uitati genul de imagine care imi apare si mie https://www.google.ro/......ps?/search

4 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Intrii in bios si la first device boot alegi hard disk, in loc de dvd/cd.

| klaudiu273 explică:

Baieti imi apare sa bootez windows sau system restore, eu vreau sa imi intre automat in windows, nu am niciun dvd/cd sau stick in calculator