| CristiPrise a întrebat:

Salut.Cand intru in minecraft 1.7.2 imi zice, deasupra la optiuni "Old graphics card detected; this may prevent you from playing in the far future as OpenGL 2.1 will be required." Trebuie sa schimb OpenGL sau ce? Am windows XP. Daca stiti ce are, sa-mi explicati ce sa fac. P. S : Minecraftu' imi mere sacadat (asta e de la placa mea video)

1 răspuns:
| Frostoso a răspuns:

Fa-ti update la driverele de la placa video. Daca tot asa iti spune inseamna ca ai placa video prea veche si esti nevoit sa o schimbi cu alta mai noua daca vrei sa joci minecraft.