| Cosmin_Leahu_2001 a întrebat:

Salut, Cand intru pe un server minecraft imi zice in chat /login password dar nu stiu parola.....scriu /register (parola mea) (parola mea) si imi zice ca m-am inregistrat deja dar eu nu m-am inregistrat.help plz.

2 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Inseamna ca cineva a jucat deja cu acel nume, pe acel server.
Alege-ti alt nume.

| Cosmin_Leahu_2001 explică (pentru Gonrax):

Am pus alt nume dar imi zice ca m-am inregistrat deja(nu m-am inregistrat niciodata)(am incercat pe mai multe servere si e tot la fel).