| anonym000000 a întrebat:

care joaca LOL (League of Legends) si ma invata si pe mine cum se joaca? laughing adica na imi pare fainut jocul doar ca nu rezist..tot mor sad nu stiu ce iteme trebuie sa cumpar sau cum sa ma fac bun.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune jocul in romana si joaca cateva meciuri practice, apoi cu botii.

E mai greu de invatat, in primul rand trebuie sa cunosti campionii impotriva carora joci, sa stii la ce distanta sa stai si la ce sa te astepti.

| Victor_Victoras_1990 a răspuns:

Cauta pe youtube diferte tutoriale ca si eu am invatat la fel.