| szornyi a întrebat:

Care stie cum gasesc driver-ul de sunor potrivit? Am un Intel si nu stiu ce driver de sunor imi trebuie.

3 răspunsuri:
| Doctorfishadi a răspuns:

Salut.
Descarca 3d chip si gasesti driverul.
Il instalezi si dai la multimedia, apoi se deschide o fereastra de net si selectezi acolo ce sistem de operare ai, adica xp, 7...si apoi o sa apara mai multe drivere daca sunt didponibile, sau doar 1.
Si dai click pe el, instalezi si apoi dai restart.
Te salut,
Adrian!

| sori88 a răspuns:

Incearca cu driver easy

| stefan1998_5137 a răspuns:

Descarca program slimdriver iar apoi instaleaza-l si iti va gasi singur driverele necesare iar tu trebuie doar sa dai pe upgrade.