| M4a1D3aD a întrebat:

Care stie un mt2 care sa fac lvl repede si P-uri direct?

Răspuns Câştigător
| Anonimus197568 a răspuns:

Metin2 Lunaris e misto doar ca cu P-urile e un pic mai complicat trebuei sa cumperi niste pietre albastre si cu ele faci P.Dar in rest e super are king1 king2 posedata si restul, mape noi, bani faci super repede mai ales in mapa de lvl 80 si e in franceza dar nu trebuie sa stii limba ca sunt romani.Am jucat si eu e super ti-l recomand

9 răspunsuri:
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Ar trebui sa incerci Metin 2DR sau Metin 2 Lunaris

| M4a1D3aD explică (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

Citeste mai su s lunaris a fost postat incearca pe viitor sa nu copii bine?

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns (pentru M4a1D3aD):

Nu am copiat, atunci incearca doar DR, voi sterge daca pot din raspuns Lunaris

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns (pentru M4a1D3aD):

Atunci nu baga in seama lunaris daca crezi ca eu sunt copietor si ca am copiat, se pare ca tu crezi ca nu stiu si singur sa scriu

| M4a1D3aD explică (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

Nu am zis ca esti copiator ma.Am zis ca ai scris ca celalalt

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns (pentru M4a1D3aD):

Nu am fost atent la el, scuze data viitoare am sa fiu mai atent, multumesc pentru funda la cealalta intrebare

| M4a1D3aD explică (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

Prieteni?

| Smekes a răspuns:

Metin2 Hammer poti sa iti faci magiile P direct daca vrei te faci 120 si ai arme cu atac 26000 si armuri NEOBISNUITE laughing

| M4a1D3aD explică (pentru Smekes):

Auzi bine? eu zic de PVM nu DE PVP de rahat intelegi? Daca chiar joci se vede ca nu stii metin2