| ilie98 a întrebat:

Salut caut niste jocuri online dar super! funda pentru cele mai bune raspunsuri

Răspuns Câştigător
| adyady59 a răspuns:

Deci nu ai specificat ce fel de jocuri vrei, nici daca vrei joculete sau jocuri ca lumea si nici cu ce ai vrea gen Rancing, Fight, Violent, Sport etc.
eu iti recomand Dirt 3 asta il poti juca online doar daca-l cumperi (la eMAG, altex, real, media galaxy si auchan il gasessti la pretul de 20 de lei), mai poti juca Counter Strike, San Andreas(aici descarci SAMP sau MTA:SA), HalfLife, League of Legend.Si cam atat imi vin in minte acum... Sper ca te-am ajutat.Bafta big grin

4 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Www.pog.com www.freeworldgroup.com mai e si http://www.myplaycity.com/ sau poti intra pe facebook ai o gramada de jocuri!

| LyonSsS a răspuns:

Daca vrei jocuri de tipul MMO poti gasi aici o intreaga lista. Atat MMORPG cu download sau MMO - Browser. Uite aici www.ggames.ro

| RinXIII a răspuns:

Rumble Fighter, Cross Fire, Continent of the ninth seal

| Potinga_Vlad_1991 a răspuns:

Champions online, leauge of legends, counter strike, call of duty black ops 1 sau 2 si cred ca si toate gta-urile au multi player