| ViRuSs99 a întrebat:

Caut Servere Private De Metin2 Pvm Rate 300%+ Fara Bug, Fara Lag. Nu Conteaza Daca Are Sau Nu Hamachi Sau Mc. Dau Funda Si Vot Pentru Cel Mai Bun Server!

2 răspunsuri:
| ʏօռʊȶ a răspuns:

Pai un server misoto :VIP www.vyp.ro! FUNDA? PLZ:X

| xHellBoYx a răspuns:

Www.metin2ero.ro Este un server pvm, fara 6/7 hostat 24/24 cu staff foarte prietenos, level maxim 105 si fara moduri pe acest server.
Avem implementate armele si armurile beta si armurile posedate, peturi care ofera bonusuri pe level, mape de level, mounturi puternice.Va asteptam cu mare drag pe acest frumos server, impreuna vom face ca totul sa fie frumos!