| iNkw0w a întrebat:

Caut si eu un client la metin2 sa aiba mc. txt si skillurile sa se vada normale adica aura sa NU se vada rosie sau alte chestii sa se vada asa ca pe ro si as mai dorii ceva...sa se vada si king 2 sau areme epice chestii Multumesc!

Răspuns Câştigător
38 răspunsuri:
| Tekky a răspuns:

Incearca clientul Abesgaara 3.7! big grin

| Ionescu417 a răspuns:

Uite aicia www.metinfrz.com funda pls

| oOSebbiXx a răspuns:

Ms onurinho si eu aveam nevoie big grin ai funda tongue

| StarMega5000 a răspuns:

Man de pe site asta mc http://metin2metin2.servegame.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca clientul energy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa incerc si eu acum cu energy anonim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hammermt2.servegame.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei ia direct de la Metin2fun eu caut un client de ult cu mc da n-am gasit inca oh go on ia-l pasta pana si ribu la +9 se vede ca pe ro oh go on...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Badamt2 sau clujanmt2 mc. txt este 5. 62. 100. 76

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man care vrea sa joace metin2 private sa joace Fl@meMetin2 ca e super tare cand e GM on te ajuta baga mobi in oras smecher frate am lvl 95 eu e cu hamachi da merge bine mc e 5. 114. 210. 100 sau mi se pare fara 100 bagi 121 si chestile alea de la hamachi Fl@me-mt2-1 intri pe asta pana la 30 nu stiu cat te astept pe servarhee hee)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

5. 78. 251. 27 dar nu e non-stop dar e fain depinde ce server ai ca sa bagi mc sunt si arme epice si king2 si asa lvl max cred 127 distractie placuta sunt aKaSh0t

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care joaca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O incerc ce a ne-a dat Onurinho

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DangerMt2 site http://5. 33. 153. 229 asta ii si mc super serveru primesti lv 127 bani arme epice tot ce iti trebuie e cu hamachi DangerMt2. 1 si pass 123 va asteptam!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei metinu cu mc. txt intrs pe www.metin2school.forumsrpg.com si dai metin2_prototip

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LoLzMt2-1... 20 vezi tu pana la cate intra ca sunt multe full. MC:
5. 45. 233. 136 GM iti da tot ce vrei, dar iteme gasesty la NPC... legendare, king3, accesorii de 80 etc... Clientu' il iei de pe site http://5. 45. 233. 136/. Cam tot ce vrei! lvl 127. etc. si mai ceva eventuri zilnice!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate care intra pe server meu de mt2, retele de hamachi:mt2flame; mt2flame-1 parola la fiecare este mt2 mc. txt:5. 86. 6. 75 iar site de inregistrare este http://5. 86. 6. 75, daca vreti lvl sau iteme va dau;) lvl max este 127

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfnasnfasdasdas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sallut dragi prieteni ExtremeMT2 Revine Este cel mai buns rv Romanesc in curand va fi hostat:) SITE =>> www.extremt2.ro va asteptam M =>> mc.extremt2.info Va Asteptam pe SrV:) Cel mai bun server Romanesc nu rata sansa:)

| Nick2012 a răspuns:

TDL metin2

| GoodBoyLoveGirl a răspuns:

Apollo metin2 e cu mcwinking

| manufactured a răspuns:

89.44.15.30 incercati si voi IP-ul asta la MC. este cu armuri si arme 2010-2011, lv 75, cal armat, P la cal, etc

| KajolKhan a răspuns:

Poti lua client bv abesgaara... client by alex (mai bun) se vad armele
http://4metin.ro/client-uri/apocalipsis-alex-t5630.html#p56647 despre clientul lui alex caontine si download... cu placere

| mareabritanie a răspuns:

Bah eu joc metin de cand ma stiu! Am lvl 99 pe ro, 250 pe Adventure 250 pe Mondial... dar tu nici nai jucat metin.Dc mai intri pe saitu asta si te si inregistrez si mai si te loghezi?
Asta e. N-ai jucat ai pierdut.Îți spun eu ca nu o sa mai intri pe saitu asta si n-o sa mai pui întebari.Te pup xD! tonguebig grin

| andreyboss a răspuns (pentru mareabritanie):

Nu exista nimelni pe ro cu lvl 99

| XxR0botzelXx a răspuns (pentru mareabritanie):

Ce ai ma saritule? Prostia doare, ia un Prostamol! Lasa omul in pace. Toate lumea te crede ca ai tu 99 pe ro. Daca vrei raspunde la intrebare, nu baga vrajelile tale de 2lei.

| byTzu666 a răspuns:

Salut incearca clientu de pe www.layermt2.evogame.ro/register.html sau de pe forumu www.kill-arena.4ulike.com/forum sectiunea metin2 mult noroc

| adi_6415 a răspuns:

Salut! am un metin:metin2rospeed

| adi_6415 a răspuns:

Ba metin2rospeed
e
cel
mai
tare
metin
are
si
mc. text
incearcawinking