| iNkw0w a întrebat:

Caut si eu un client la metin2 sa aiba mc. txt si skillurile sa se vada normale adica aura sa NU se vada rosie sau alte chestii sa se vada asa ca pe ro si as mai dorii ceva...sa se vada si king 2 sau areme epice chestii Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Onurinho a răspuns:

Intra pe www.metin2school.forumsrpg.com dai la clienturi si il iei pe cel metin2_prototip

38 răspunsuri:
| Brudan_Ruben_1997 a răspuns:

Esti prost? se vede pe toate serverele kingu2 care au implementate si daca esti prost si nu sti instala un patch noi nu avem sa sa iti facem

| Gabryelle_5598 a răspuns:

Ma desteptilor el cauta client de metin nu server de metin dar daca voi sunteti nascuti pentru alocatie ce sa va faqc eu

| smecherasu90 a răspuns:

Salut! Poti incerca newworld metin2 primesti level 99 serverul merge pana la level 250.La magazin este king.Arme legendare in shop. GM foarte prietenosi.Cand intra dau eventuri.Mc text:newworld-mt2.dyndns.org, servarul de inregistra e : newworld-mt2.dindns.org.Bafta.Pentru detalii ma gasiti pe server:Smecherasu99

| Bhă_Danny_1999 a răspuns:

Http://4metin.ro/client-uri/client-snuk-v1-0-t63788.html

- Contine MC
- Interfata de la Metin2 RO
- Armele 2011-2012 le vede in proportie de 90%
- Armurile 2011-2012 le vede in proportie de 90%
- Terrain de pe Metin2 RO
- Toate itemele au bule si fum
- Erorile sunt in proportie de 95% rezolvate
- Clientul este 99% romana

| Motanu_6687 a răspuns:

Http://finalongju4.zapto.org/ new server metin2 e gen EmpireMetin2 -Hero dar aici este mult mai super aveti npc de skill p la caini faceti lv 99 (si peste99) + loterie otele la magazin si etc... toate itemele de up la magazin super srver mc finalongju4.zapto.org inca nu avem un client! in curand vom avea unul! max HP 7000 si etc... super server! fara hamachi e super :X:X:X