| Cic0B3sTz a întrebat:

Salut
Caut un metin pvp: bns sa intre imediat, evolutii ca pe oficial, sa iei lv( sau sa cresti, dar rate de 800-1000) lacrima cer la magazin, fara hamachi sau mc astept( DAU FUNDA LA CEL MAI BUN..RASPUNS)

Răspuns Câştigător
| ChipsCuSare a răspuns:

Încearcă metin2 revival. Bonusurile mie mi-au intrat destul de uşor. Nu iei lvl direct de la NPC, dar ratele sunt 1000% şi există şi inele de experienţă ( nu la magazin ). Armele, armurile şi accesoriile le iei direct de la magazin şi le evoluezi la fierarul legendar. Şi lvl maxim e 250. E super metinul deşi nu prea multă lume îl joacă. Sper că am fost de folos happy.