| Macovei_Razvan_1996 a întrebat:

Ce Counter-Strike se joaca mai mult acum? CS 1.6 sau CS GO? Vreau sa imi iau CS dar nu stiu care e jucat mai mult acum.Care are mai multe servere romanesti etc?

3 răspunsuri:
| AmXjKr a răspuns:

CS 1.6, in Romania se joaca asta. Putin playeri se joaca CS:S si CS:GO. Eu iti recomand CS 1.6 daca vrei sa joci normal, dar daca vrei alte moduri CS:S.

| Nєó a răspuns:

Counter Strike Global Offensive se joaca mai mult dar Counter Strike 1.6 are mai multe servere romanesti. happy

| Robery568 a răspuns:

Counter-Strike 1.6 desigur, dar eu prefer sa joc CS:GO pe steam happy