| OvisOvidiu a întrebat:

Salut.
Ce este mai important la jocuri din astea tip consola, sa ai mai mult RAM sau GHZ?

5 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Ghz-ul, Ram-ul îți încarcă jocul. Dar oricum cam anândouă au un grad mare de importanță.

| OvisOvidiu explică (pentru Anonimuserr):

Intreb pentru ca folosesc un laptop cu placa video amd radeon hd 7470 cu 2.2ghz..si ram 4 gb si vreau sa maresc la vreo 9 10 ram sa vad daca merg mai bine alea avansate.

| veselie a răspuns:

Ce sunt alea jocuri tip consola

| OvisOvidiu explică (pentru veselie):

Jocurile care ruleaza pe console: PS4, Xbox si asa mai departe.

| Dlk_BuBu_1995 a răspuns:

Ambele conteaza big grin funda?!