| Merx a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati? Dar sa nu fie online!

Astept cat mai multe raspunsuri cu jocuri! happy

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Solitaire.

| AlexUrasteIdiotenia a răspuns:

Vindictus(online),MicroVolts(online),APB(online),NFS(online).Toate sunt marfa.happy

| ANONIM1123 a răspuns:

Cars 2 toy story 3... uita-te pe buygames.ro nu cumperi doar te uiti

| blade77 a răspuns:

Talisman oline
funda [-o

| dominique123 a răspuns:

Prototype,singularity,rage,call of duty black ops,duke nukem forever, fear 2, fear 3, devil may cry 4, warhammer 40K space marine,ninja blade, gears of war, left 4 dead 2, crysis 2, call of duty mw 2, mirror's edge,assasin's creed brotherhood, dead space 1, dead space 2 sper ca iti ajungbig grin