| Liviu97 a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati pentru urmatorul pc: Placa video: VIA/S3g UniChrome Pro IGP 64 MB. Procesor: AMD Sempron(tm) 2600+, 1. 60GHz, 192 MB RAM

Răspuns Câştigător
| Cata36 a răspuns:

Pai ar fi cateva! Am avut si eu un pc identic si jucam urmatoarele jocuri:Neighbours from heall 1 si 2, gothic 1 si 2, Fifa 2000, 2001, 2002, 2003, Mafia 1, Gta vice city, Gta 3, Urban Frystaile Soorce, Tom si Jerry Fist an Furry, Tonny Hank 1, 2, 3, Tarzan,Hitman 1, 2, Hercules si Zoby shooter. Cam ataea iti merg.
Cu placere!
Sper sa merit funda!

1 răspuns:
| Liviu97 explică:

Mersi mult!