| Florian000 a întrebat:

Salut ce jocuri imi recomandati (singe-player si multi-player)? Inafara de Metin2, CS, Minecraft, SAMP(GTA). Am windows 7. uitati sistemul meu:
Processior : Intel(R) Core (TM)2 Duo CPU @ 2. 20GHz 2.20 GHz
RAM: 2. 00GB
System type: 64-bit operating system
FUNDA_VOT

11 răspunsuri:
| lBroken69 a răspuns:

L.A. Noire, Watch Dogs, Crysys, Robocraft, Far Cry.

| Florian000 explică (pentru lBroken69):

Despre ce e vorba in L.A. Noire? Crezi ca miar rula watch dogs?

| lBroken69 a răspuns (pentru Florian000):

L.A. Noire,e un fel de GTA IV, dar mult mai frumos. De watch dogs, nu stiu ce sa zic, uita-te pe internet ce cerinte de sistem cere, si compara-le cu ale tale.

| TOOL a răspuns:

Cross Fire e destul de fain, de asemenea LOL sau Dota2.

| Florian000 explică (pentru TOOL):

LOL si Dota 2 am jucat. Cum e cross Fire? Sau stii vreun joc open-world?

| TOOL a răspuns (pentru Florian000):

Noup, nu prea-mi place Cross fire e ceva gen CS:GO, trebuie sa cumperi tu arme, incearca-l e foarte fain big grin

| Florian000 explică (pentru TOOL):

Nu mai vreau fiirst person shooter. altceva stii? de exemplu saints row the third miar rula pe pc?

| AnnaYur29 a răspuns:

Imvu

| Florian000 explică (pentru AnnaYur29):

Cum e Imvu?

| AnnaYur29 a răspuns (pentru Florian000):

E o viata virtuala. Te duci in room-uri, te imbraci cum vrei, faci bani.

smug

| Florian000 explică (pentru AnnaYur29):

Nu cred ca mai merge sa faci cont. am incercat