| MoTaReLa a întrebat:

Ce jocuri merg pe : 1.50 GB, 2GHZ, placa video invdidia geforce 5500 de 1 GB. Ar merge Call off duty 4?

2 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Call of duty 4 merge sigur. Ar treubi sa spui ce procesor este :daca e dual core sau nu. Placa video e FX5500 si nu e de 1GB, poate de 256 mb si e AGP adica veche.
Jocurile care iti merg : Gta San Andreas si Vice city, Mafia, Gun, half-life 2, ai mai multe jocuri aici http://www.game-requirements.com/? c=nvidia_geforce_fx_5500

| Adelin20 a răspuns:

Salut.
Call of Duty 4 iti merge. Mai poti incerca Battlefield 2, battlefield Play4Free, Mafia 2, Fifa 11, Far Cry 2.
Sper ca ti-am fost de ajutor happy