| Th3Li0N a întrebat:

Salut.Ce jocuri sa ma joc pe configuratia asta ca asa ma plictisesc P4 3ghz, ram 1, 5gb, windows 7 home premium 32 bit, placa video de 128mb dar unele jocuri nu ruleaza si daca are configuratia de 128 mb video.Mam jucat cs1.6,18 wheels of stell haulin,across america,convoy, pedal to the metal, gta 3, gta san andreas, gta Romania,delta force toate in afara de extreme ca mere sacadat,nfs undergorun,nfs porche, nfs most wanted atat caci carbonu nu imi mere nu stiu de ce alte nfs nici asa, sim city pana la 4 toate imi merg dar nu imi place, bmx freestyle, skate underground m-am jucat bine eu v-am spus in general dar de toate astea m-am plictisit nu stiu ce sa ma mai joc.Cine scrie metin 2 si Minecraft risca sa fie injurat dar nu de mine ca eu nu injur! FUNDA

1 răspuns:
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Ai ceva Rami si Ghz si Windows 7 Home.
Destul de bun dar.
Placa video 128Mb nu prea ai ce sa te joci (macar daca era de 512 merge aproape orice joc).
Jocuri care merg.
Gta San Andreas (merge jucat multiplayer prin downlaodarea unui program simplu SA-MP).

-Call Of Duty (si el merge jucat multiplayer cu GameRanger e cel mai simplu).

-Fifa 07 (la fel ca si la celelalte 2 jocuri de mai sus fara nici un program cu "direct ip").

De asemenea sunt mai multe versiuni fifa si toate merg multiplayer

-Age Of Empires 2/3 (merge jucat multiplayer cu GameRanger)

-Mount and Blade

-The GodFather(si el merge jucat multiplayer)

-Empire Earth (la fel cu Game Ranger)

Acum niste jocuri in general:

-Freedom Fighters
-Conflict Desert Storm
-Arma
-Wolfschazne
-F.E.A.R
-Max Payne 2
-Company Of Heroes
-Virtual Tennis 4
-Mafia
-The Sims 2/3
-Floor Ball League
-NHL 09
-NB2k10
-Delta Force
-Police Force
-Need For Speed Shift
-Driving Simulator 2009
-Driver San Francisco
-WWE RAW 2008
Si mai sunt dar iti dai un linkul de la sait care merge pentru placa de video 128Mb compatibil.
http://www.gamerslove.com/free/games-128mb-video-graphic-card/

Sper ca te-am ajutat.