| mafiot1 a întrebat:

Salut ce parere aveti despre OpSkins Market? Adica care sunt plusurile si minusurile fata de Steam Market? Se merita sa cumpar Skin-uri de la OpSkins? Ca de exemplu un Karambit Tiger Tooth Factory New nu este chiar Factory New din Steam Market precum este la OpSkins.La OpSkins chiar sunt Factory New.

1 răspuns:
| MihaiGe a răspuns:

La platforme ca OpSkins / BitSkins daca vrei sa cumperi ceva "iesi" mult mai bine ca pe market deoarece pe aceste platforme oamenii vor sa vanda item-ele ca sa scoata banii in PayPal iar de pe PayPal pe card iar asa este logic ca pretul este mai mic pentru ca altfel le-ai cumpara de pe Steam Market.

Site-ul este 100% sigur.