| 4LiFEYG a întrebat:

Salut.
Ce pot mai face in minecraft adica sa construies chesti, case dati-mi modele, idei orice.
Multumesc.
P.S. Vreau idei doar pentru minecraft simplu fara moduri si alte chesti.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e frig deloc.Asta nu e iarna. Facti echipe ale blocului sau eventual mai multe echipe, programati un campionat, chiar daca nu castigati dar echipa castigatoare are fima acolo.Nu mai stati mai baieti in casa ca ava afecteaza sanatatea.La aer liber cu voi.Noi pe vremea voastra jucam fotbal in mijlocul iernii. E sanatoasa miscarea, iti face pofta de somn, nu mai stati cu ochii umflati si cu dureri de cap toata noaptea la pc, nefiindu-va somn.Gasiti activitati si seara poti sta o ora doua pe net,daar ti se va face somn,ceea ce este normal. peste tot, intrebari, de ce nu am somn, nu stiti vreun somnifer? pai cum sa ai somn daca stai toata ziua in casa si clcocesti? Bafta. Minecraftul e o panarama de joc, nu stiu de ce se joaca asa mult.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iesi afara la un fotbal cu amicii sa te ai recreezi sa fii mai sanatos.laughing Stai nuai in casa sa joci minecraft, sa pui cub peste cub sau ce e jocul ala? Auzi tu, sa contruiesti Romania in 4 ani.laughing Afara la fotbal cu voi!

| Ciufu_Andrei_1968 a răspuns (pentru anonim_4396):

E cam frig afara daca nu vezi pig

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ciufu_Andrei_1968):

Nu e frig deloc.Asta nu e iarna. Facti echipe ale blocului sau eventual mai multe echipe, programati un campionat, chiar daca nu castigati dar echipa castigatoare are fima acolo.Nu mai stati mai baieti in casa ca ava afecteaza sanatatea.La aer liber cu voi.Noi pe vremea voastra jucam fotbal in mijlocul iernii. E sanatoasa miscarea, iti face pofta de somn, nu mai stati cu ochii umflati si cu dureri de cap toata noaptea la pc, nefiindu-va somn.Gasiti activitati si seara poti sta o ora doua pe net,daar ti se va face somn,ceea ce este normal. peste tot, intrebari, de ce nu am somn, nu stiti vreun somnifer? pai cum sa ai somn daca stai toata ziua in casa si clcocesti? Bafta. Minecraftul e o panarama de joc, nu stiu de ce se joaca asa mult.

| GABARSOLON a răspuns:

Poti descarca harti si juca multiplayer

| fabian123321233 a răspuns:

In minecraft este ca un desen dar acolo e real si sunt patrate cuburile de constructie.
Poti sa faci:
o scoala, o biserica, o casa, o casa de lux, o primarie, sau o capitala care sunt multe orase(trebuie sa stai 4 ani sa construesti Romania) big grin
Funda?

| ariana2005 a răspuns:

Magazine gen Auchan,Carrefour,etc. Spitale,Blocuri,case,cinema,Gradini zoologice,magazine alimentare,Gradini botanice,sere,Marea,Parcuri,restaurante, sali de jocuri video, statie de metrou, Magazine de armuri, etc.