| Idkidk a întrebat:

Ce se face pe DeviantArt?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

E suficient sa cauti in Google un site despre care vrei sa afli mai multe. Fara sa intri pe el, ai deja descrierea facuta de ei. In cazul de fata, suna foarte clar - "DeviantArt is the world's largest online social community for artists and art enthusiasts, allowing people to connect through the creation and sharing of art."

5 răspunsuri:
| Robert1999999 a răspuns:

DeviantArt este o comunitate online ce prezintă diverse forme de lucrări de artă. Site-ul reprezintă un popular portal și rețea de socializare pentru fotografi, ilustratori, pictori și scriitori. El a fost lansat pe 7 august 2000 de Scott Jarkoff, Matthew Stephens, Angelo Sotira și alții. Sediul deviantArt, Inc. este în Hollywood, Los Angeles, California, SUA.

| Idkidk explică (pentru Robert1999999):

Foarte drăguţ discursul de pe Wikipedia. Dar ce se face pe acel site?

| KodrutZ a răspuns (pentru Idkidk):

Lasind deoparte elucubratiile analfabetului de Robert, tu la ce raspuns te astepti? Ce ai vrea sa faci tu pe site-ul ala? E foarte util pentru a iti gazdui un portofoliu foto sau de design/creatie vizuala, de a primi feedback, de a cunoaste altii pe aceeasi felie cu tine.

| Idkidk explică (pentru KodrutZ):

Nu ştiam ce se face pe el, şi eram curioasă.

| KodrutZ a răspuns (pentru Idkidk):

E suficient sa cauti in Google un site despre care vrei sa afli mai multe. Fara sa intri pe el, ai deja descrierea facuta de ei. In cazul de fata, suna foarte clar - "DeviantArt is the world's largest online social community for artists and art enthusiasts, allowing people to connect through the creation and sharing of art."

| Robert1999999 a răspuns:

Pai este un syte, unde ati postezi desene, imagini (tot feluri) si primesti comentari, m-am documentat si cam asta am inteles din el, poti intra pe syteul DeviantArt, si poti afla mai multe. happy