| mihai_1456 a întrebat:

Salut cei care joaca metin2 amo o intrebare spuneti-mi si mie cel mai tare server privat

3 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Intra in Control panel si cauta metin2 apoi apasa uninstall. Va fi cel mai tare server: -> Viata reala

| andrywtzu a răspuns:

incearca astea hammer mt2, modial mt2, sekay mt2, empire mt2. (la sekay si empire s-ar putea sa iti dea eroare la servar)

| andrywtzu a răspuns:

Brutus90. nu mai invata oamenii la prostii laughing) dar serios iti zic sa te lasi de metin!