| Smasher a întrebat:

Cine a jucat Naruto naiteki kensei ajutati-ma si pe mine cu ceva.Deci instalez jocul in Counter si nu imi face shorcut pe dekstop, asa ca intru pe half-life dau la change game dau nnk.Imi deschide nnk si dupa 2 min mi se inchide. Puteti sa-mi spuneti cum sa fac o scurtatura pe dekstop cu nnk? Sau cum sa fac sa nu se mai inchida.

2 răspunsuri:
| Chrisz a răspuns:

Nu stiu.

| AstaDePeTPU a răspuns:

Paai hai sa o luom de la capat :
1)Downloadezi counter strike 1.6;
2)Downloadezi Naruto Naiteki Kensei si il instalezi in counter strike(in folderul de counter strike)
3)Faci un shortcut la HL;
4)Proprieters pe shortcut-ul HL;
5)Selectezi shortcut si undeva jos o sa iti apara "TARGET";
6)Acolo o sa scrie datele unde este "amplasat" HL-ul(shortcut-ul);
7)Dupa continutul de la TARGET scris in ghilimele (") dai un spatiu si scrii -game nnk.
Cam asta e tot. Succes!