| Mihai089 a întrebat:

Cine imi face cateva seturi la metin2 oriental pentru saman la pvp?

Răspuns Câştigător
| RyNn0 a răspuns:

SETtongueUMNAL//SABIE//2MAINI: Arma:int 12/18 kritica semiom
Armura:pv sabie15% pumnal 15% 2 maini 15% sau mai mult daca se poate
Colier:pv 15%sabie pumnal 15% 2 maini 15%
Bratara:pv rezistenta la magie cel putin 10% semiom cel putin 15%
Scut:imun la necunostinta int12/18 semiom15%
Papuci:pv 15% sabie 2 maini15% pumnal 15%
Cercei:Semiom 15% 2 maini 15% sabie 15% pumnal 15%
Si daca mai prinzi critica pe unele iteme sau int mai mare sau sabie mai mlt de cat am spus e perfect
Coif:Semiom 15% rezistenta la magie cel putin 10% HP regenerare 30% daca mai prinzi si rezitenta la foc e bine
SET:SAGETI/CLOPOT/EVANTAI:
Arma:int 12/18 kritica semiom
Armura:pv sageti15% clopot15% evantai15% sau mai mult daca se poate
Colier:pv 15%sageti clopot 15% evantai 15%
Bratara:pv rezistenta la magie cel putin 15% semiom cel putin 15%
Scut:imun la necunostinta int12/18 semiom15%
Papuci:pv 15%sageti clopot 15% evantai 15%
Cercei:Semiom 15% evantai 15% sageti15% clopot15%
Coif:Semiom 15% rezistenta la magie cel putin 15% HP regenerare 30% daca mai prinzi si rezitenta la foc e bine
ATENTIE:am spus la setul de SAGETI EVANTAI SI CLOPOT sa puneti mai multa rezistenta la magie pentru ca (NINJA ARC// SAMAN DRAGON //SAMAN LEAC)au atac foarte mare la magii si va poate dobora repede!
SPER CA TE-AM AJUTAT FRUNDA?big grin