| GabyTzu21 a întrebat:

Cine imi poate da si mie un cont de steam cu cs go?
Da,stiu ca nimeni nu ar face asa ceva, dar eu am am avut in cont de steam care l-am dat la schimb cu altul, si dupa 2 zile l-am pierdut! ca am luat scam sad VA ROOOG MUUUULT! daca sunteti niste oameni buni add pe skype gabi.lazar36 crying

2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Si nu ai invatat inca, dupa ce ai luat un scam, sa nu mai fii credul? Nimeni nu da nimic pe gratis. Strange niste bani la ciorap si cumpara-ti Cs:Go. Si nu-l mai da la nimeni.

| iCappy a răspuns:

Chiar crezi cineva ti-ar da 14 euro asa moca? Esti cam tampit.