| iLovEmEtiN a întrebat:

Salut cine imi poate da si mie un server de metin2.

4 răspunsuri:
| Miza a răspuns:

Bună. Uite aici mai multe. http://topofgames.com/Metin2/
Pentru mai multe. Caută pe Gugăl
Baftă :D

| Soowhaat01 a răspuns:

Metin2 Tim, Metin2 Gx, Metin 2 FrezeeTime, Metin2 ValMondial, Metin x [ pe asta din pacate s'au scos armurile tari, ca de GM, in caz de nu ai apucat sa ti le iei dinainte ], Metin2 yoneis, Metin2 Master, Metin2 steel, Metin 2 zone, Metin2 United, Metin2 ro [ e cam greu de jucat, eu m-am lasat la lvl 62], Metin 2 UK [ la fel ca ro, doar ca nu sunt romani, rar cand gasesti ] Metin2 zaken, Metin 2 Epical.

Cam atatea stiu super. Sper ca te-am ajutat.

Peace^.^♥

| Victor7boy a răspuns:

Metin2 Oriental, Metin2 RO, Metin2 United, Metin2 Tim, Metin2 Hammer, Metin 2 Gx.
Sper ca te-am ajutat. Funda?