| Wiffy991 a întrebat:

Salut.Cine imi poate da un link de unde pot descarca un wall pentru CS:GO? Doar wall,sa fie fara aim, si sa imi explice cum il activez.

1 răspuns:
| anonimguy3 a răspuns:

Ba man daca vrei VAC ban vreo 5 ani de acu inainte stiam eu un tip de unde puteai sa iei. De la el am luat si eu si acu am vac 5 ani pe un cont steam cu cs go xD Ma rog nu prea gasesti hackuri fara survey-uri si nici aici nu cred ca gasesti.

Si daca gasesti pe cineva sa iti dea hackul se activeaza usor, doar ii dai run la hack din executabil cand jocul e pornit si aia e. Si ca sa il opresti doar iesi din joc si intri iar. :3