| AlexAlexAlexAlexAlexAlex a întrebat:

Salut, cine imi poate recomanda un server privat de Metin2 Classic PVP ( adica lvl maxim 99, si iteme ca pe ro si bonusuri ca pe ro) am jucat 4 metin Pvp dar serverul este in mentenanta si m-am lasat, ce privat imi recomandati dar sa fie mereu ON! happy

5 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Sa iti dau o ploaie de sloboz pe fata

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste & Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

De data asta îţi MUT eu întrebarea la categoria potrivită, iar pe viitor să postezi unde trebuie!

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://metin2bz.ro/
m-am jucat demult, erau bonusurile exact ca pe ro...si armele itemele aceleasi, cred ca e on si acum...

| Outspoken19 a răspuns:

Ce legatura are metinu tau cu categoria "Dragoste si Sex" huh? Ia vezi ca metinu ala iti va lasa pc gravid. Sterge intrebarea si reformuleaz-o la "Jocuri pc/online". Salut

| gabi2000 a răspuns:

Doriti un servar de metin PVP clasic? fara mod? fara6/7? Ei bine metin2Okapy http://www.metin2okapy.ro.im/index.php?s=players este ce cautati event in fiecare zi client propriu arme beta accesorii noi, asa ca nu mai sta pe ganduri si intra nu vei regreta.