| BluPvP a întrebat:

Salut Cine imi poate spune si mie cum modific niste fisiere din pack numeite pc.epk pc.eix pc2.epk si pc.eix dar sunt cu alte din astea de ex joc un mt si are la sfarsit in loc de.eix are.age cum fac sa le modific big grin

1 răspuns:
| alexy19a a răspuns:

Acum acele programe nu se mai pot modifica ca să pui hackuri pe metin2. Au existat acum 2-3 ani programe ca să elimini anti-hackul dau sau sters.
Acum poţi înlocui fişierele alea doar pe privatele care nu au Anti hack sau nu e aşa bun.