| anonim_4396 a întrebat:

Salut, cine îmi poate spune un metin super fără 6/7 modate/site, nu contează nivelul maxim. Dau funda happy

2 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Buna Cosmin,
Am jucat mult timp acest joc, Metin2, poti sa iti spun ca nu duce niciunde.O sa pierzi mult timp pe care tu il puteai acorda devoltarii tale personale, socializarii, familiei.
Acum e cel mai bun moment sa te lasi de acest joc, o sa iti fie greu insa asta e.
STOP METIN2

| heAdgN a răspuns:

Cel mai nou server de metin http://boxermetin2.tk pentru inceput se da 1kkk arma si armura evoluata la maxim si daca sunteti buni vip gm