| FcSb_Eduard_1999 a întrebat:

Salut.Cine imi poate spune un metin2 pvm-hard or medium.Sa nu fie cu 6/7 si itm site. Level max 105, 125.Ar fi misto daca stiti unu mt cu king sirius nu din astea cum sunt acum, dar daca nu stiti nu conteaza.Sa imi spuneti si ratele la mt. Funda+VoTuLeTzzz

1 răspuns:
| zalamba a răspuns:

Http://mt2milenium.com/.
Acesta este un metin old school, adica maxim 99, posedata, triton. Este pvm mediu, are costume implementate, donatiile nu inseamna aproape nimic pe server. Este deschis de 14 zile, si au fost inregistrati in jur de 300 playeri. Deci este la inceput, vei farma si vei face iteme usor pana se mai populeaza. Ma gasesti in joc Andrei daca ai vreo nelamurire:D